Courses and team
Session D - international
SVATÝ JAN POD SKALOU (CZ)
11. – 18. 8. 2024
Art Against the Mainstream
Štěpán Folget
Biological Psychiatry
Aleksa Petković
Categories of Political Science
Gosha Evlanov
Contagion: infectious disease and society
Jana Lohrova
Cross-cultural studies 101
Mwika Kiarie
Defending Human Rights
Mirek Crha
History from Liberty to Liberation
Emma Nabi-Bourgois
Law and Morality
Eva Hamašová
Medicine
Soňa Feciskaninová
Neuronal Biophysics
Sara Banovska
Positive psychology
Laura Opletalová
Sound, music, and science
Sol Johansen
Surveillance capitalism
Vašek Šmatera
Sustainable Cities of the Future
Tereza Zoumpalova
Sustainable design
Mariana Ochodková
Theory of General Relativity
Bohdan Glisevic
Art Against the Mainstream
Štěpán Folget
Biological Psychiatry
Aleksa Petković
Categories of Political Science
Gosha Evlanov
Contagion: infectious disease and society
Jana Lohrova
Cross-cultural studies 101
Mwika Kiarie
Defending Human Rights
Mirek Crha
History from Liberty to Liberation
Emma Nabi-Bourgois
koordinátorka turnusu
Majka Zelmanova
Law and Morality
Eva Hamašová
Medicine
Soňa Feciskaninová
Neuronal Biophysics
Sara Banovska
organizátor
Vojta Lipták
organizátorka
Katarina Jovanovic
organizátorka
Klára Voráčková
Positive psychology
Laura Opletalová
Sound, music, and science
Sol Johansen
Surveillance capitalism
Vašek Šmatera
Sustainable Cities of the Future
Tereza Zoumpalova
Sustainable design
Mariana Ochodková
Theory of General Relativity
Bohdan Glisevic
Other Sessions
Session A
TURISTICKÝ RÁJ (SK)
21. – 28. 7. 2024
Česko-slovensko: Dejiny súrodeneckých národov
Vladimír Štrama
Ekonomie klimatické změny
Ondrej Dockal
Etické výzvy současnosti
Anet Bernardová
Evoluce lidského chování
Sylvie Majorová
Filozofie náboženství a spirituality
Adam Lalák
Hranice a migrácia
Jakub Crcha
Imunológia
Michaela Kardohelyová
Jóga a meditace
Eva Novotna
Kyberbezpečnost – od kryptografie po hackování
Vojtěch Crha
Matematické struktury
Tereza Tížková
Medicína a věda
Veronika Holubova
Mezinárodní právo a moderní konflikt
Linda Krbcova
Pozitivní psychologie
Mojmír Mykiska
Produktový design zaměřený na člověka
Jakub Zálešák
Společnost v příbězích
Michal Ostrý
Česko-slovensko: Dejiny súrodeneckých národov
Vladimír Štrama
Ekonomie klimatické změny
Ondrej Dockal
Etické výzvy současnosti
Anet Bernardová
Evoluce lidského chování
Sylvie Majorová
Filozofie náboženství a spirituality
Adam Lalák
Hranice a migrácia
Jakub Crcha
Imunológia
Michaela Kardohelyová
Jóga a meditace
Eva Novotna
koordinátorka turnusu
Martina Kavanova
Kyberbezpečnost – od kryptografie po hackování
Vojtěch Crha
Matematické struktury
Tereza Tížková
Medicína a věda
Veronika Holubova
Mezinárodní právo a moderní konflikt
Linda Krbcova
organizátorka
Aneta Pospíšilová
organizátorka
Anna Suchánková
Pozitivní psychologie
Mojmír Mykiska
Produktový design zaměřený na člověka
Jakub Zálešák
Společnost v příbězích
Michal Ostrý
Session B
SVATÝ JAN POD SKALOU (CZ)
4. – 11. 8. 2024
(Pop)kulturálne štúdiá
Jasna Cifrová
Algoritmy a informatika
Jirka Lhotka
Architektura a urbanismus v praxi
Tereza Flídrová
Chémia kuchyne
Matúš Sukeľ
Drogy: tělo, mysl a společnost
Karel Kieslich
Environmentální bezpečnost
Jana Součková
Evidence-based politika v teorii a praxi
Adam Zábranský
Evropská diplomacie a vyjednávání v praxi
Kristina Králová
Filozofie vášně a klidu
Sebastian Štros
Machine Learning
Anna Hlédiková
Medicína
Petra Stolaříková
Návod na dospělost
Jon Šotola
První pomoc zážitkem
Šárka Motanová
Psychologická ekonomie
Anna Umlaufová
Spravedlnost a právo
Filip Jelínek
Výzvy měst a jak se týkají nás všech (a jak jim čelit)
Adam Zábranský
Základy filmové produkce
Vojtěch Kába
(Pop)kulturálne štúdiá
Jasna Cifrová
Algoritmy a informatika
Jirka Lhotka
Architektura a urbanismus v praxi
Tereza Flídrová
Chémia kuchyne
Matúš Sukeľ
Drogy: tělo, mysl a společnost
Karel Kieslich
Environmentální bezpečnost
Jana Součková
Evidence-based politika v teorii a praxi
Adam Zábranský
Evropská diplomacie a vyjednávání v praxi
Kristina Králová
Filozofie vášně a klidu
Sebastian Štros
koordinátorka turnusu
Kristýna Bajgarová
Machine Learning
Anna Hlédiková
Medicína
Petra Stolaříková
Návod na dospělost
Jon Šotola
organizátor
Mojmir Stehlik
organizátorka
Barbora Hana Veselá
První pomoc zážitkem
Šárka Motanová
Psychologická ekonomie
Anna Umlaufová
Spravedlnost a právo
Filip Jelínek
Výzvy měst a jak se týkají nás všech (a jak jim čelit)
Adam Zábranský
Základy filmové produkce
Vojtěch Kába
Session C
PT JAVORINA (SK)
11. – 18. 8. 2024
(Meta)fyzika prostoru a času
Matěj Krátký
Aplikovaná sociológia
Nina Fabšíková
Digitální design
Johana Šperlová
Dokumentárny film (prakticky aj teoreticky)
Ľuboš Perniš
EU a její sousedé
Vojtěch Hons
Jedy pohledem medicíny a historie
Theodora Voráčková
Ľudia a moc v politike
Jakub Dovčík
Migrace, hranice, Evropa
Veronika Dvorská
O AI prakticky
Václav Maixner
Politická ekologie
Nina Djukanović
Postav si raketu!
Lukáš Málek
Právo v kontexte
Emil Hodál
Psychosociální intervence
Julie Kraupnerová
Tvořit architekturu
Martina Kesslová
Udržitelná energetika
Antonín Šámal
Výskum vedomia vo vedách mysle – praktický úvodný kurz
Flávia Lujza Csiky
(Meta)fyzika prostoru a času
Matěj Krátký
Aplikovaná sociológia
Nina Fabšíková
Digitální design
Johana Šperlová
Dokumentárny film (prakticky aj teoreticky)
Ľuboš Perniš
EU a její sousedé
Vojtěch Hons
Jedy pohledem medicíny a historie
Theodora Voráčková
koordinátorka turnusu
Františka Tranová
Ľudia a moc v politike
Jakub Dovčík
Migrace, hranice, Evropa
Veronika Dvorská
O AI prakticky
Václav Maixner
organizátor
Martin Elznic
organizátorka
Marie Tranová
Politická ekologie
Nina Djukanović
Postav si raketu!
Lukáš Málek
Právo v kontexte
Emil Hodál
Psychosociální intervence
Julie Kraupnerová
Tvořit architekturu
Martina Kesslová
Udržitelná energetika
Antonín Šámal
Výskum vedomia vo vedách mysle – praktický úvodný kurz
Flávia Lujza Csiky
Session E
HOSTAČOV (CZ)
18. – 25. 8. 2024
AI a částicová fyzika
Oliver Matonoha
Ako naplánovať moderné mesto
Soňa Ondrejčáková
Arabský Blízký východ
Adéla Provazníková
Ekonomické a psychologické experimenty
Matej Lorko
Ekonomie pro 21. století
Kristina Zindulková
Hudba: od vedy po participatívny proces
Laura Prachárová
Imaginace lepší budoucnosti
Žofie Hobzíková
Klimatická krize a právo
David Chytil
Medicínská věda 21. století
Václav Melenovský
Na okraj společnosti a zase zpět!
Dominik Ertner
Nacionalismus hodný, zlý a ošklivý
Hubert Otevřel
Spánek
Anežka Zemanová
Technologie a lidstvo
Jakub Křikava
AI a částicová fyzika
Oliver Matonoha
Ako naplánovať moderné mesto
Soňa Ondrejčáková
Arabský Blízký východ
Adéla Provazníková
Ekonomické a psychologické experimenty
Matej Lorko
Ekonomie pro 21. století
Kristina Zindulková
Hudba: od vedy po participatívny proces
Laura Prachárová
Imaginace lepší budoucnosti
Žofie Hobzíková
Klimatická krize a právo
David Chytil
koordinátorka turnusu
Petra Karlová
koordinátorka turnusu
Katarína Kováčová
Medicínská věda 21. století
Václav Melenovský
Na okraj společnosti a zase zpět!
Dominik Ertner
Nacionalismus hodný, zlý a ošklivý
Hubert Otevřel
organizátor
Klára Halašková
organizátorka
Linda Nedomová
Spánek
Anežka Zemanová
Technologie a lidstvo
Jakub Křikava