Discover Ambasadori*ky

Už si zažil Letnú akadémiu Discover a chceš svoj „vnútorný oheň“ odovzdať ďalej? Chceš šíriť túžbu po vedomostiach, ukázať svojim spolužiakom, o čo prichádzajú, alebo nám chceš len pomôcť? Zaregistruj sa ako ambasádor a prezentuj na svojej alma mater! 

Pomôž nám usporiadať prednášku na tvojej strednej škole a umožni ostatným študentom a študentkám, aby si s nami užili Discover. Máme pre teba aj odmenu v podobe zľavy na turnus  alebo extra limitovanej edície tašiek Discover.

CHCEM SA S VAMI SPOJIŤ!

O čo vlastne ide?

Discover je projekt, ktorý človek musí  zažiť, nedá sa jednoducho vystihnúť plagátom ako stredoškolský tábor alebo letná škola. Veľa tvojich spolužiakov a spolužiačok tak každoročne  premešká príležitosť prihlásiť sa na Discover len preto, že im nikto nepovie, o čo vlastne ide. A to je škoda. Preto by sme boli radi, keby si sa stal*a Discover  ambasádorom*ambasádorkou, urobíš prednášku na svojej strednej škole a pomôžeš nám rozšíriť Discover komunitu.

Máme dva druhy Ambasádorstva:

Maximálne Ambasádorstvo

Na strednej škole usporiadaš prednášku o Discoveri pred ostatnými študentmi*kami (možné usporiadať prednášku aj vo dvojici). Záleží na tebe, pre koľko ľudí alebo tried bude prezentáciu určená, či to bude počas vyučovania alebo po vyučovaní.

Poskytneme ti všetky materiály, od prezentácie až po plagáty.

Okrem dobrého pocitu, že si pomohol*la dobrej veci, sa vďaka ambasádorstvu môžeš ZDARMA zúčastniť seminára o prezentačných zručnostiach, ktorý sa ti môže hodiť v budúcnosti, uplatniť ZĽAVU 30 EUR na Letnú akadémiu alebo získať limitovanú edíciu Discover plátenky.

Maximálne Ambasádorstvo

Na tvojej strednej škole nás spojíš s vedením školy alebo s niekým z pedagogického zboru, s kým by sme sa dohodli a prišli do školy usporiadať prednášku.

Prípadne túto osobu požiadame, aby o nás povedala študentom*učiteľom.

Alebo – dohodneš sa so školou, študentskou radou alebo aktívnou študentskou skupinou, aby nás zazdieľala na sociálnych sieťach/webových stránkach.

Čo z toho budete mať ty? Dobrý pocit! Predstavíš svojim spolužiakom*čkam skvelý projekt, ktorý im rozšíri obzory, a navyše pomôžeš Discoveru! Limitovaná taška Discover je istota.

CHCEM SA S VAMI SPOJIŤ!

Boli by sme radi, ak by sa prezentácie (organizované tebou alebo nami) konali v období od januára do marca 2024. Na termínoch sa samozrejme dohodneme.