Hľadáme Teba

 ak ťa baví rozmýšľať nad tým, ako svet funguje,
 ak ťa nebaví učenie naspamäť, ale chceš veciam rozumieť,
ak na sebe chceš pracovať a zlepšovať sa.

Prihlášky pre leto 2016 už sú uzavreté, ale v zime budeme otvárať prihlášky pre ročník 2017. Ak by si to nerád(a) propásnul(a), napíš nám tu svoj email.

Čo je Discover?

Discover je týždeň, ktorý ťa naučí utvoriť si vlastný názor a obhájiť si ho. Naučí ťa premýšľať inak, do hĺbky, a v debate s ľuďmi, ktorých zaujímajú podobné veci. Discover je príležitosť vyskúšať si, čo by si možno chcel(a) študovať. A možnosť rozšíriť si predstavy o tom, čo môžeš dokázať a kým môžeš byť.

“Bola to pre mňa veľmi inšpiratívna skúsenosť, ktorá ma v mnohých veciach veľmi obohatila. Letná akadémia Discover ma zmenila k lepšiemu a ja som veľmi vďačný organizátorom, že mi túto šancu dali. Budete mi chýbať!”
Free WordPress Themes
" Myslíte si, že to bude týždeň školy naviac? Omyl! Bude to týždeň, ktorý strávíte s úžasnými ľuďmi, prežijete nezabudnuteľné večery a aj se toho veľa naučíte. Tak do toho! "
Discover je zlom. Otevře vám nové možnosti, poznáte lidi, kteří mají touhu změnit něco ve světě a také pro to něco dělají. Lidi, mezi kterými se cítíte přijatí bez předsudků, svobodně.