Discover login portal

Registrácia na československý turnus Letné akadémie Discover 2019

Ahoj, sme radi, že si sa rozhodol(la) vyplniť prihlášku na česko-slovenský turnus Letnej Akadémie Discover.
Pokiaľ si ich ešte nečítal(a), pozri sa prosím pred vyplnením prihlášky na informácie o prihláškach a časté dotazy. Registráciu na medzinárodnej turnus nájdeš tu.
(českou verzi přihlášky najdeš tady)

Meno:
Priezvisko:

Beriem na vedomie, že Slovenská debatná asociácia bude spracovávať moje osobné údaje v rozsahu, v akom boli uvedené do tohto formuláru, a to za účelom výberového procesu a mojej prípadnej účasti na Letnej akadémii Discover 2019. Som si vedomý/á, že moje osobné údaje budú spracovávané po dobu nevyhnutne potrebnú pre naplnenie účelu, najdlhšie však do doby 6 mesiacov po skončení Letnej akadémie Discover 2019. Bližšie informácie o právach subjektov, údajov a spracovania osobných údajov zo strany Slovenskej debatnej asociácie sú dostupné na: http://www.sda.sk/sukromie/
Áno, súhlasím. (Bez tohto súhlasu bohužiaľ nemôžeme tvoji prihlášku spracovať.)

-----
V prípade, že budeš prijatý/á na Letnú akadémi Discover 2019, radi sme si uchovali tvoju e-mailovú adresu a tvoje meno najmä pre účely informovania o podujatiach organizovaných Letnou akadémiou Discover. Súhlasíš so zachovaním Tvojho mena a e-mailu v našej internej databáze a so zasielaním spomínaných e-mailov po dobu nasledujúcich troch rokov?
Ano, súhlasím.
----------