Discover Alumni Reunion

O nás

Discover Alumni Reunion vznikol ako pokračovanie Letnej akadémie Discover s cieľom zjednocovať jej absolventov a absolventky. Už počas prvého roku DAR sa k nám však pridali aj tí, ktorí sa v minulosti Discoveru nezúčastnili, ale zdieľajú jeho hodnoty.

Ako DAR vyzerá?

Reunion je kombináciou dopoludňajších sympózií, poobedňajších workshopov a neformálnych večerných aktivít. Okrem toho každý rok privítame aj zopár hostí – expertov z rôznych odborov, s ktorými vedieme zaujímavé panelové diskusie alebo prednášky.

Doobedňajšie sympóziá

Doobedňajšie sympóziá pozostávajú z 20-minútových prednášok. Počas trvania DAR sa v prezentovaní vystrieda každý účastník a každá účastníčka. Cieľom je predstaviť tému alebo projekt, ktorému sa prezentujúci aktuálne venuje či už v práci, v škole alebo vo voľnom čase.

Workshopy

Workshopy môžu mať formu rozšírenia/doplnenia prednášky zo sympózia, no fantázii sa medze nekladú a môžu sa týkať takmer čohokoľvek. Absolvovali sme v rámci nich napríklad kurz založenia biznisu, výuku cudzích jazykov, žonglovania, hodinu jógy aj behu do kopca.

Iné aktivity

Medzi iné aktivity patria okrem iného aj hranie stolových hier (“deskoviek”), výstup na Sidorovku, lezenie po skalách, večerná grilovačka, nočná hra a dlhé, podnetné rozhovory.

Základné informácie 2021

Neváhaj a prihlás sa, počet miest na najlepší týždeň leta je obmedzený! Tešíme sa na Teba!

Org. tím DAR 2021