Program

Ako bude vyzerať tvoj deň na Discover?

Program Discover

Kurzy

Doobeda sa budeš venovať dvom odborným kurzom, ktoré si pred Discover vyberieš. Na nich sa budete sústrediť na kľúčové otázky v danej oblasti a objavovať odpovede cez spoločné rozhovory. Zistíš, prečo sú dané otázky dôležité, čomu sa dá veriť pri hľadaní odpovedí a na čo si dať pozor, a ako obhájiť svoj nazor. Chceš vedieť, či sa dá vymazať pamäť? Či smie štát niekedy mučiť svojich občanov? Stačí si vybrať kurz.

Workshopy

Poobedie na Discover patrí workshopom. Tie budu každý deň rôzne. Budeš si na nich napríklad môcť vyskúšať si na vlastnej koži slávne psychologické experimenty, debatovať o témach ako feminizmus alebo rasizmus, vypočuť si ako sa zakladá start-up, prejsť rýchlokurzom salsy či písania esejí alebo získať tipy ako si vybrať vysokú školu.

Zábava

Voľný čas a večer na Discover je o zábave, smiechu a oddychu. Takže si budete môcť zašportovať (čo tak metlobal, alebo bazén), súťažiť, zaspievať karaoke alebo s gitarou pri ohni , či naučiť sa rozpoznávať súhvezdia letnej oblohy.

Atmosféra

Na Discover je celý deň o tom, že sa rozprávame o veciach, čo nás zaujímajú. Kurzami a workshopmi sa rozhovory iba začínajú, pokračujú na obede, večeri a často do neskorých nocí. Toľko zaujímavých ľudí, koľko stretnete za týždeň na Discover nestretnete často za celý rok! Ak si chcete deň na Discover predstaviť farebnejšie, prečítajte si článok našej minuloročnej účastnícky Terky alebo sa môžete pozrieť na krátky dokument na hlavnej stránke .

.